Typy balustrad

Balustrady z blachy stalowej – wycinane laserowo

 

Oferujemy balustrady wycinane laserowo z blachy stalowej o grubości 6 mm. Wycinane są na profesjonalnej maszynie TRUMATIC. Dzięki temu mamy pełną dowolność w wyborze kształtów i wzorów. Możemy wykonać proste geometryczne kształty, wzory glamour, a nawet własne projekty. Wszystko zależy od Państwa koncepcji. Na podstawie wizji klienta jesteśmy w stanie przygotować projekt.

Balustrady malowane są proszkowo – pełna gama kolorów z palety RAL

 

Balustrady ze stali nierdzewnej

 

Posiadamy w ofercie balustrady ze stali nierdzewnej 304 oraz kwasoodpornej 316. Tradycyjnie są one oparte na słupkach mocowanych do podłoża lub z mocowaniem bocznym. Słupki i poręczne wykonywane są ze stali nierdzewnej szczotkowanej, bądź polerowanej o profilu okrągłym lub kwadratowym w kilku najpopularniejszych wymiarach.

Wykorzystujemy również stal węglową malowaną na dowolny kolor z palety RAL, po uprzednim poddaniu jej cynkowaniu ogniowym

 

Balustrady kute

 

Zajmujemy się również wykonaniem oraz montażem balustrad kutych wewnętrznych oraz zewnętrznych – idealnych na balkony, tarasy, schody. Wykonujemy je w dowolnych wzorach z prętów pełnych stalowych z elementami kowalstwa artystycznego.

Charakteryzują się wysoką estetyką wykonania. Wszystkie balustrady zewnętrzne zabezpieczone są przed korozją przez cynkowanie i lakierowanie.

Posiadamy w ofercie polskie balustrady szklane. Szkło tworzy niepowtarzalny nowoczesny styl. Takie produkty można łączyć z drewnem i stalą nierdzewną. Szkło, które wykorzystujemy do produkcji balustrad to VSG Glas oraz szkło hartowane.

 
 

Wyróżniamy nastepujące rodzaje balustrad szklanych

 
  • Balustrada szklana mocowana do boku schodów
  • Balustrada szklana wpuszczona w stopnie schodów
  • Balustrada łączona – z litego drewna z wypełnieniem szklanym
  • Balustrada łączona – ze stali nierdzewnej z wypełnieniem sklanym
 
Wyróżniamy nastepujące rodzaje balustrad drewnianych
 
  • Balustrady drewniane z tralkami drewnianymi o różnych wzorach
  • Balustrady drewniane z tralkami ze stali nierdzewnej
  • Balustrady drewniane z wypełnieniem szklanym
  • Balustrady drewniane z wypełnieniem metalowym
  • Balustrady drewniane łączone z kutym żelazem

GALERIA

Sprawdź naszą galerię

Kliknij tutaj